+38 098 223 34 35 E-mail
ru ua
shadow
pop up

Поп-ап системи

Найпопулярніший вид мобільних виставкових стендів, універсальне виставкове обладнання, чудово підходить як для участі у великому ярмарково-експозиційному заході, так і при проведенні локальних презентацій, промо-акцій, конференцій, виставок і семінарів.


Відмінними рисами даного типу мобільних стендів є принцип дії несучої конструкції і кріплення до неї фотопанелей. Розкриваючись як парасолька, конструкція закріплюється вертикальними металевими ребрами. По краях фотопанелей наклеєна гнучка магнітна стрічка, що дозволяє миттєво прикріпити панно до виставкового стенду. Такий спосіб кріплення дозволяє отримати мобільний стенд з єдиним, великого формату фотопанно з ледве помітними швами.

Додатково, стенди можуть бути обладнані галогеновими лампами. Стенди підходять для багаторазового використання і дуже компактні в транспортуванні і зберіганні. Ви можете викуповувати на виставках незабудовану площу і швидко збирати стенд, заощаджуючи при цьому значні кошти. Монтаж конструкції здійснюється швидко, не вимагає зусиль і спеціальних навичок.

Транспортною упаковкою для системи Pop-Up служить бокс-трибуна, виготовлена з ударостійкого поліпропілену, яка може обтягуватися фотопанеллю, в результаті чого виходить компактна і витончена інформаційна стійка.

Характеристики 3 x 3 pop up 4 x 3 pop up
Кількість полотен 5 6
Ширина 2650 3300
Глибина 700 810
Висота 2310 2310
Вага (з тубусом) 26 кг (36 кг) 29 кг (39 кг)
     
Вартість з ПДВ з ПДВ
Конструкція з зображенням - -
Заміна зображення при наявности конструкції (друк нового файлу) 22400 грн. 26800 грн.