+38 098 223 34 35 E-mail
ru ua
shadow

Підготовка файлів до друку

AutoCAD

Якщо ви працюєте в програмі AutoCAD, вам необхідно правильно підготувати растрові файли які ви будете використовувати в макеті:

1. Для цього відкрийте їх в програмі Adobe Photoshop і переконайтеся, що файл в кольоровій моделі RGB і на кожний канал кольору має припадати 8 біт.

RGB и 8 біт на канал

2. У меню "Зображення" → "Розмір зображення" і перевірте щоб розмір зображення не перевищував 10000 пікселів по ширині або по висоті (ArchiCAD підтримує і гараздо більше великі картинки, але при друку вони можуть зникати або друкуватися некоректно), також бажано виставити розмір картинки хоча б приблизно такою, якою буде у вас в макеті в натуральну величину (наприклад: 72 см по ширині, 40 см по висоті і дозвіл 150 ÷ 200 точок / дюйм):

Размер изображения не более 10 000 пикселей

3. Якщо у вашому файлі є шар(Layer) (або шари(Layers)), зайдіть в меню "Шар" і виконайте "Зведення шарів"(Flatten image).

Сведение слоев!

4. Потім перевірте вкладку "Контури" в ній повинно бути порожньо, а у вкладці "Канали" має бути тільки 3 канали "Червоний", "Зелений" і "Синій", все зайве видаліть.

Без контуров и лишних каналов!

5. Наразі зберігайте ваші файли в форматі jpg (якість встановлюйте 12) або tiff(tif) (вмикайте LZW компресію).

Сохранить jpg или tiff

Наразі перейдемо безпосередньо до AutoCAD'у.

6. Після того, як ви зібрали свій макет, зайдіть в меню "Файл" → "Експорт" → "PDF"

Экспорт...

7. У вікні: вкажіть ім'я файлу (наприклад: макет_а3), тип файлу PDF, в меню "Експорт" виберіть "Рамка", в "Параметрах листа" → "Відхилити", після чого натисніть "Перевизначення параметрів листа ...".

Переопределение

8. У вікні, виберіть необхідний "Формат", "Таблицю стилів друку" та "Орієнтацію креслення", вибравши необхідні параметри натисніть "ОК".

Размер макета

9. Натисніть кнопку для визначення "Кордонів області друку".

Кнопка

10. Вкажіть крайні точки області друку.

Границы макета

11. Натисніть "Зберегти".

Сохранить...

12. Після того як pdf файл створений, обов'язково перевірте його (чи на місці шрифти, картинки і т.п), підвівши курсор миші в нижній лівий кут ви побачите розміри вашого макета.

Проверить PDF

13. Запишіть файл на флешку і приходьте до нас.